Share
 

 hodnik

View previous topic View next topic Go down 


the god


Število prispevkov : 320
reputation : 0


admin


the god

hodnik Empty
PostSubject: hodnik   hodnik Icon_minitimeSun Sep 01, 2013 5:07 am




hodnik
Back to top Go down
https://ghostsfromtomorrow.slovenianforum.com


dean samuel rowen


Male
Število prispevkov : 239
reputation : 1


royal


dean samuel rowen

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeFri Sep 27, 2013 6:42 am


this is for my ex-fiancée chantal.
Dean se je naslanjal na hodniku, ki ni bil prav daleč od knjižnice. Namreč pred seboj je imel odprto knjigo, ki jo je držal v rokah, in jo prebiral. Bil je že na predzadnji strani in vedel je, da jo bo moral danes že vrniti. Bral je hitro, včasih celo po dve vrstici naenkrat in nikoli noben ni vedel kako mu je to uspevalo. Glas, ki je napolnjeval hodnik, je izključil in se zaprl v svoj majhen svet, kjer je bilo vse tako kot bi si on želel. a stavki so kar bežali od njega in konec je bil kot vedno popolen. srečen. dolgočasen. zaprl je knjigo, da se je sedaj po že manj polnem hodniku, razlegel tresk platnic, ki sta se srečali in ga povzročili. Zdolgočaseno je dvignil pogled in knjigo žele pospraviti v torbo, ko je zagledal znano osebo, ki se mu je približevala po hodniku. Če ne bi imel popolnega spomina, bi jo verjetno pozabil, tako kot je želle pozabiti večina stvari, ki jih je vedel. A ker jih ni mogel, znal, se jo je tako spomnil. "Cantal?" je vprašal, ko se mu je približala dovolj, da ga je slišala, kot da bi se želel prepričati ali ga mogoče njegov spomin celo avra.


note: it's short. bc i'm suck at starting
Back to top Go down


chantal reyes


Female
Število prispevkov : 310
reputation : 8


slytherin


chantal reyes

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeFri Sep 27, 2013 7:22 am


dean
zamujala je. resnično resnično zamujala. če se njena zapestna ura ni motila, je zvonilo dobre tri minute nazaj in ona ni bila niti blizu učilnice za vedeževanje. resnično... le kaj je bilo narobe z ljudmi, da so šli učilnico postaviti na vrh severnega stolpa? medtem, ko je s hitrimi koraki premagovala razdaljo do svojega cilja, je v mislih ponavljala vse kletvice ki se jih je kdaj naučila. ravno je bila pri francoski merde, ko je zaznala, da jo nekdo kliče. glas se ji je sicer zdel znan, ni pa ga znala nikamor umestiti - no, vsaj dokler ni obrnila glave, ter se s pogledom zaletela v deana rowena. prekleto, prekleto, prekleto. sunkovito se je ustavila, vse svoje moči pa vložila v to, da je na svojem obrazu obdržala masko brezizraznosti. dean. rowenov prestolonaslednik in tudi njen bivši zaročenec. pozdravil jo je sicer dokaj prijazno, vendar pa se ni pustila preslepiti. mladenič je ni maral in to ji je bilo jasno od trenutka, ko sta se prvič srečala. njegov odpor je sicer po vsej verjetnosti izviral zgolj iz dejstva, da je bil prisiljen v zaroko z njo, vendar pa to ni prav ničesar spremenilo. "dean." je rekla trdo. "in jaz sem upala, da te bom naslednjič videla šele, ko bova zasedla prestol."

note; you're a liar - you don't suck at all :p.

Back to top Go down


dean samuel rowen


Male
Število prispevkov : 239
reputation : 1


royal


dean samuel rowen

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeFri Sep 27, 2013 7:45 am


this is for my ex-fiancée chantal.
"Res?" je privzdignil obrvi, presenečen nad odgovorom. Nasmehnil se je, čeprav nasmeh ni bil niti najmanj pristen. "Jaz pa sem pričakoval, da se bova videla na kakšni bližnji zabavi, kakšnem dvorskem plesu," je odgovoril in pred očmi se mu je odigral zadnji ples, ki je bil že cel mesec nazaj. Oče ga je prisilil, da se ga je udeležil, češ da je bilo to dobro za njegovo podjetje, pridobivanje strank,..oziroma z drugimi besedami za novo zaroko. Noben ni vedel kolikokrat ga bo mož še zaročil preden se bo končno vdal. "Čakaj!" se je spomnil in spet mu je ušel predrzen nasmeh. "Kaj pa delaš tukaj? Kolikor se spomnem to šolo obiskujejo le štirje člani vaše družine in če se ne motim, kar oba veva da se ne, ti naj ne bi bila ena iz med njih." Spet je privzdignil obrvi, še vedno naslonjen na steno. Zaradi novega vala zanimanja v pogovoru se je vzravnal, da ji je lahko gledal naravnost v oči. Nikoli ni bil posebno dober v branju ljudi, a bilo je dokaj očitno, da je nekaj skrivala. Skrivala nekaj do česar bi zlahka prišel in iz tega dobil še veliko koristi. Seveda je bil to le njegov način, da je dokazala, da je laganje včasih čisto nepotrebno. Veliko ljudi ga je zato sovražilo, ker nikoli ni ovinkaril ali kaj podobnega. Ampak če si to delal, so potem nastali taki zapleti kot je bil tale.


Back to top Go down


chantal reyes


Female
Število prispevkov : 310
reputation : 8


slytherin


chantal reyes

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeFri Sep 27, 2013 8:11 am


dean
dean je seveda takoj zamenjal svoj 'prijazni jaz' - no, mogoče bi bil bolj natančen pojem 'jaz, ki se je pretvarjal da je prijazen' - ter se lotil svojega običajnega podcenjujočega načina. chantal je zavila z očmi. "res." je mirno pritrdila. "plesi ter zabave, organizirane s strani kraljevih družin, so se mi vedno zdele nadvse plehke in dolgočasne. našel me ne boš na nobeni izmed njih. in tudi če bi se po kakšnem čudežu odločila, da bom enkrat za spremembo igrala družabno princeso, bi se ti na daleč izogibala." namenila mu je polovičen nasmešek. vedela je da bi bilo za njeno bodočo vladavino veliko veliko veliko bolje, če bi se poskušala pobotati z njim, vendar pa bi to neizogibno pomenilo da bi morala poteptati svoj ponos ter priznati poraz. v mislih so se ji v nekaj sekundah odvrtele vse dobre ter slabe posledice, ki bi jih to dejanje prineslo. kot pričakovano je bila slabih precej več. ob njegovih naslednjih besedah je neopazno zavzdihnila. od prvega trenutka, ko ga je zagledala, ji je bilo jasno da ji skrivnosti nikakor ne bo uspelo prekriti pred njim. če bi bil še eden izmed povprečnežev, ki so jo dnevno obkrožali, bi ga z lahkoto preslepila. tako pa je bil vsaj tako pameten kot ona in tudi razmišljal je na precej podoben način. "saj si pameten. prej ali slej boš ugotovil." s temi besedami je roke prekrižala pred seboj.  

Back to top Go down


dean samuel rowen


Male
Število prispevkov : 239
reputation : 1


royal


dean samuel rowen

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeSat Sep 28, 2013 4:27 am


this is for my ex-fiancée chantal.
Pokimal je, čeprav se ni bilo za nič zares strinjati. "Verjetno bi te cela družina skoraj častila, ko bi verjetno še bolj obogatela. Verjetno moja družina ni bila edina, ki se je skoraj tepla za zaroko s teboj. Seveda bi bilo to vse drugače, če bi izvedeli, da si skrivno zapustila šolo v Rusiji in se pod lažnim priimkom prepisala sem." Ušel mu je zadovoljen nasmeh. Skoraj bi lahko rekel, da jo je imel v kotu. Ni poznal njenih staršev, a bogataši, plemiči so bili vedno enaki. Snobi ter vse bi naredili za denar in ugled družine. In če hčerka obiskuje šolo pod lažnim imenom, to verjetno ni najsvetlejši znak za njihovo prihodnost. "In kako dolgo si že tu?" je vprašal kot, da bi pozabil na vse kar je do sedaj rekel, čeprav sta se oba zavedala, da ni. Ne more pozabiti. V odzadju misli se je zavedal, da se je prej poln hodnik, izpraznil. Bila sta sama in sam si je zlahka privoščil kakšno zamujeno uro. Kot, da je v resnici karkoli zamudil. Snov, ki so jo jemali je iz samega dolgočasja prebral že prejšni mesec in sedaj dobesedno ni imel nič za početi. Vzdihnil je. Kaj je sploh delal?

Back to top Go down


chantal reyes


Female
Število prispevkov : 310
reputation : 8


slytherin


chantal reyes

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeSun Sep 29, 2013 12:11 am


dean
"dvomim." je skeptično pripomnila. "člani moje družine ne spadajo med ljudi, ki bi kogarkoli častili. in seveda ne - vsi se tepejo za roke kraljevih otrok. navsezadnje se nihče ni ravno najbolj sposoben upreti obljubi moči ter bogastva. ampak kot prestolonaslednici mi na srečo ni več potrebno skrbeti, da bom končala kot žena nekega slinastega starca." kar je edina dobra stran te situacije, je dokončala sama pri sebi. nikoli si ni želela naslediti prestola. v bistvu si sploh nikoli ni mislila, da kdaj bo nasledila prestol. no, prav za prav bi bila boljša besedna zveza; da bo kdaj izbrana za to da bo nasledila prestol. glede na trenutno stanje, ko je bila bolj ali manj ujeta med člane kraljevih družin in člane the resistance, sploh ne bi bilo tako zelo presenetljivo če bi nekoč v bližnji prihodnosti našli njeno truplo. "oh poglej no poglej." je nadaljevala, ter si na ustnice nadela nasmešek, ki bi se večini mimoedočih zdel vsaj nekoliko strašljiv. "očitno si se pozanimal o meni - večina ljudi nima nikakršnih informacij o tem kje sem se šolala preden sem prišla na bradavičarko." njegove besede o spremenjenem priimku je zaenkrat preslišala. "ne morem se spomniti nobenega razloga, zakaj bi to moral vedeti." je hladnokrvno zavrnila vprašanje o tem, koliko časa je že tu.

Back to top Go down


dean samuel rowen


Male
Število prispevkov : 239
reputation : 1


royal


dean samuel rowen

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeTue Oct 01, 2013 6:49 am


this is for my ex-fiancée chantal.
Skomignil je z rameni kot, da ne bi našel odgovora na to kar je ravnokar povedala. vedel je, da je bilo veliko ljudi, ki so jih zaročili s tako rečenimi starci. Mogoče se je to zdelo na prvi pogled nagnusno, a kdo ne bi tega naredil za svojo družinio? Verjetno je bil pravi odgovor veliko ljudi, a sam tega nikoli ni mogel razumeti. Sam, ki se je vedno tako trudil vzdržati družino na nogah. Ljubezen pač pri ljudeh s kraljevo krvjo, le ni prišla v poštev.  zavzdihnil je, ko je prišel do tega spoznanja in ji nato spet namenil svojo pozornost. "Pri toliko časa kot ga imam, mi take stvari pač ne ujidejo," ji je namenil polovični nasmešek. Pokimal je: "Mogoče res, ampak se mi zdi, da je bolje, da izvem od tebe kot pa od kakšne tistih tvojih prijateljic, katerim bi potem moral še razložiti zakaj me zanima. In veš, da nisem tip človeka, ki bi kar tako lagal, brez dovolj dobrega razloga." Privzdignil je obrvi in se želel vprašati zakaj to? Verjetno je bil to le njegov prvi refleks glede na to kakšen je bil zadnje čase. Verjetno se samo ni želel sprijazniti s stvarmi, ki so ga obkrožale in se je raje zamotil s tem. Ali pa je seveda le bil slaba oseba.


note: i know, i'm late as fudge
Back to top Go down


chantal reyes


Female
Število prispevkov : 310
reputation : 8


slytherin


chantal reyes

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeSat Oct 05, 2013 5:51 am


dean
"najdi si nek hobij." mu je ostro predlagala, nato pa ustnice počasi ukrivila v pretirano prijazen nasmešek, ki pa je bil le krinka za jezo ter - tega si nikakor ni želela priznati - tudi strah, ki ju je v resnici čutila. prekletemu kraljevemu prascu je bila prepuščena na milost in nemilost, kar bo on seveda z velikim veseljem do konca izkoristil. prvič v svojem življenju je bila povsem nemočna in to  je resnično sovražila. "na začetku tega leta." je grenko priznala svoj poraz. nikakor ni dvomila, da bi dean resnično razkril njeno pravo identiteto sošolcem, kar je pomenilo da bi bila na milost in nemilost prepuščena še njim. in tudi oni bi to nedvomno na veliko izkoristili - ali pa jo ubili, če gre verjeti da je marsikdo med njimi tudi član the resistance. jezno je zaškrtala z zobmi. "dobro, dovolj okoličenja. povej kaj natanko hočeš od mene, resnično nimam časa cel dan." popolna resnica. že zdaj si je po vsej verjetnosti priborila pripor.

Back to top Go down


dean samuel rowen


Male
Število prispevkov : 239
reputation : 1


royal


dean samuel rowen

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeSat Oct 05, 2013 6:03 am


this is for my ex-fiancée chantal.
"Sem probal," se je zasmejal, ko je opazil njen nasmešek, ki je bil očitno le krinka njenega slabega razpoloženja v katerega jo je spravil. Skoraj je bil ponosen, pa čeprav nikoli ni imel teave jo spraviti v slabo voljo. "Ampak so me pretirano dolgočasili. Kdo bi si mislil?" je rekel, očitno ga je skoraj vsako živo bitje ter vsaka butasta stvar, dolgočasilo. Spet si je nadel zadovoljen nasmešek. Ni ravno mislil, da bo povedala odgovor tako hitro in v njem niti ni zaznal nobenega laganja. A mogoče je bila zelo dobra igralka. Nato pa si je nadel razmišljujoči obraz. Očitno ni lagala in je prav dobro vedela da se z njim ne gre igrati. Z lahkoto bi poskrbel, da bi novica se razširila med vse ljudi na šoli ter še dlje. Zanimalo ga je ali so z to vedeli tudi njeni starši. "Kaj hočm? Zakaj pa misliš, da bi karkoli želel?" je vprašal ter jo ves nedolen pogledal. ni se motila, mimogrede. A ni vedel točno kaj je hotel. In ni mislil več ovinkariti. "Odkrito rečeno nevem kaj bi si trenutno želel. Ampak vaša družina ima verjetno kakšen dostop do stvari, ki jih sam s svojimi vezmi nikoli ne bi mogel dobiti. Bom še razmislil," se je spet, glasno, zasmejal. Sam trenutno tako ali tako ni mislil k pouku. In sedaj, ko je bil napoten v knjižnico, bo lahko imel mir in resno razmislil o tem. Bila bi njegova lutka, če bi želel. Lahko bi jo prisilil v karkoli. Mogoče bi lahko bila to njegova majhna zabava, ki jo je že tako dolgo časa iskal.


Back to top Go down


chantal reyes


Female
Število prispevkov : 310
reputation : 8


slytherin


chantal reyes

hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitimeMon Oct 07, 2013 5:36 am


dean
"oh ja le kdo bi si mislil." je ubrala pretirano sarkastičen pristop. saj bi dodala še, da je očitno izgubljen dolgočasen kraljevi prasec, ampak kaj ko je bila sama povsem enaka. tudi ona se je vse prehitro naveličala večine stvari, ki se jih je lotila. očitno je bilo pomanjkanje hobijev prekletstvo genijev. ob njegovih naslednjih besedah je skoraj povsem podzavestno dvignila levo obrv ter mu namenila narejeno skeptičen pogled. "oh ja, le zakaj? pa poglejmo. mogoče ker si razvajen kraljevi prasec, ki z velikim veseljem manipulira z ljudmi samo zato ker mu je dolgčas?" se je vljudno pozanimala, ustnice pa ukrivila v še večji narejeno prijazni nasmešek kot nekaj minut pred tem. "dvomim." je rekla hladno, ko je rowen spet odprl tista svoja nadvse zoprna usta. "kolikor vem imajo rowenovi dostop do vsega znotraj tega kraljestva, poleg tega pa bi ti veliko lažje pripravil svoje starše do tega, da bi ti dali tisto kar želiš, kot jaz svoje. moj oče ima to zoprno navado da vedno ugotovi kdaj imam nekaj za bregom. kakorkoli, ko se boš odločil kaj hočeš me poišči." s temi besedami se je samozavestno obrnila in se s hitrimi koraki odpravila vzdolž hodnika.

note; nadaljujva, ko bo dean ugotovil kaj hoče :p.

Back to top Go down


Sponsored content







hodnik Empty
PostSubject: Re: hodnik   hodnik Icon_minitime

Back to top Go down
 

hodnik

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» hodnik
» hodnik
» hodnik
» hodnik
» hodnik

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ghosts from tomorrow :: 
fourth floor
-